Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Замена на OEM 5140186-20 за вакуум полнач за црна и Декер HSV420J42

Замена на OEM 5140186-20 за вакуум полнач за црна и Декер HSV420J42

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Оригинален, дел за замена на ОЕМ. Полнач за замена, дел број 5140186-20. Компатибилен со : HSV420 J42. Мерки приближно 3,25 x 2,85 x 1,80 инчи. Оригинален, дел за замена на ОЕМ. Полнач за замена, дел број 5140186-20. Компатибилен со : HSV420 J42. Мерки приближно 3,25 x 2,85 x 1,80 инчи. Компатибилен со : HSV420 J42.

Кон својствата

Производи во категоријата