Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заменете ја резервната пролет y тип пролетна црна манган челик притисок пролетна жица Дија 2.5мм Надворешна диа 14-40мм должина 305мм 1 парчиња

Заменете ја резервната пролет y тип пролетна црна манган челик притисок пролетна жица Дија 2.5мм Надворешна диа 14-40мм должина

DEN 266.08
 

Производот е достапен
Достапност

Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Дијаметар на жица : 2,5 мм. Надворешен дијаметар : 14/16/18/20/22/30/35/40мм. Должина : 305мм. Боја : Црна. Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност. Дијаметар на жица : 2,5 мм. Надворешен дијаметар : 14/16/18/20/22/30/35/40мм. Должина : 305мм. Боја : Црна. Сите извори на компресија се професионално дизајнирани, ригорозно пресметани, прецизно произведени и ефикасно тестирани. Производи Опис : Модел : Мангански челичен притисок Пролетматеријал : 65 манган чешлички : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар на должина : 2,5mmouter Дијаметар : 14/16/18 /20/22/30/35/40ммл должина : 305 MMColor : Black Notes ● Доколку треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба голема количина , ве молиме контактирајте не. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Кон својствата

Wire diameter *Outer diameter* Length:
Wire diameter:
2.5mm
Outer diameter:
14/16/18/20/22/30/35/40mm
Length:
305mm
Color:
Black
Notes:
●If you need to buy more than one item, you can add a shopping cart first, there will be a bigger discount.:
●We can provide wholesale if you need large quantity, please contact us.Thanks:
●Buying different products may result in unusual shipping fee. If the shipping cost is too high, please contact us.:
●Picture is for illustration only, please select your requirements(Size 、Quantity). :

Производи во категоријата