Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заменска ламба GoldenRiver VLT-HC3800LP со куќиште компатибилно со Mitsubishi HC3200 / HC3800 / HC3900 / HC4000

Заменска ламба GoldenRiver VLT-HC3800LP со куќиште компатибилно со Mitsubishi HC3200 / HC3800 / HC3900 / HC4000

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Број на дел : VLT-HC3800 LP / 499 B056 O20. Компатибилен со : Mitsubishi HC3200 / HC3800 / HC3900 / HC4000. Време на живот (СПД) : 2000, време на живот (ЕКО) : 3000. Гаранција : 30 дена поврат и гаранција за замена од 120 дена. Направено од Голденривер. Ние ќе полагаме строг тест за квалитет пред пратката. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не, ќе се обидеме да ви помогнеме. Број на дел : VLT-HC3800 LP / 499 B056 O20. Компатибилен со : Mitsubishi HC3200 / HC3800 / HC3900 / HC4000. Време на живот (СПД) : 2000, време на живот (ЕКО) : 3000. Гаранција : 30 дена поврат и гаранција за замена од 120 дена. Направено од Голденривер. Ние ќе полагаме строг тест за квалитет пред пратката. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не, ќе се обидеме да ви помогнеме.

Кон својствата

Производи во категоријата