Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Западен Дигитален WDG2T10000N Мојата Книга Премиум Издание II 1 ТБ USB 2.0/Огнена Жица Рација Систем

Западен Дигитален WDG2T10000N Мојата Книга Премиум Издание II 1 ТБ USB 2.0/Огнена Жица Рација Систем

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Рација конфигурација е лесно со интуитивен рација волшебник софтвер WD. Посветете половина од капацитетот за пресликување и можете автоматски и моментално да правите резервна копија на податоците секој пат кога ќе ги зачувате.

Кон својствата

Производи во категоријата