Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЗАПИОН Јајце Инкубатор За Ведење Јајца 360 Степен Поглед 360 Дигитален Циркулиран Воздух Инкубатор Живина за Кокошки Патки Птица

ЗАПИОН Јајце Инкубатор За Ведење Јајца 360 Степен Поглед 360 Дигитален Циркулиран Воздух Инкубатор Живина за Кокошки Патки Птица

DEN 785.60
 

Производот е достапен
Достапност

●Универзално Вклопување Е Идеално За домашна употреба,едукативни активности,лабораториски поставки и училници, совршено за преживувачи, мали живинари,мали комерцијални земјоделци,хобисти за живина кои се свесни за буџетот оние кои се заинтересирани да инкубираат јајца од гулаб,пилешко, плаша и патка. Само вие верувате дека нашиот инкубатор може успешно да се изведе!. Не ја прилагодувајте температурата по своја волја! Се што треба да направите е да се осигурате дека има доволно вода на дното на инкубаторот. €Ново Дизајниран Q дигитална контрола На температурата, Отстранливи и прилагодливи садови за јајца со решетка,Автоматско вртење јајца,автоматско следење на контролата на температурата,вградените канали за вода го контролираат нивото на влажност,Одличниот систем за циркулација на воздухот обезбедува уверување за успехот на шрафирање. €Повеќе Пиење q инкубаторите одат, оваа е мала големина. Повеќето Живина Моќ : 80w Материјал : полипропилен (ПП) одгледување треска, пена изолација кутија производ слоеви : 1-5 слоеви големина на еден слој : 48x48x21cm двослојна големина : 48x48x32cm трислојна големина : 48x48x43cm Четирислојна големина : 48x48x54cm петслојна големина : 48x48x65cm.

Кон својствата

Производи во категоријата