Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зашрафете сребрен тон метална светлина, куки за ознаки, шрафови за куки за очи, дрвени шрафчиња за шрафчиња за само -прицврстување, 60 парчиња -

Зашрафете сребрен тон метална светлина, куки за ознаки, шрафови за куки за очи, дрвени шрафчиња за шрафчиња за само -прицврстување,

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Должина : 5x68mm. Стил на возење : Ништо. Број на модел : 3*26; 3*32; 4*46; 4*55; 5*68. Стил на глава : Ништо. Е прилагодено : да. Спецификации на предметите : Стил на погон : Неоделен број : 3*26; 3*32; 4*46; 4*55; 5*68 Head Стил : NOIS Прилагодено : Yesscrew Тип : Завртки за само-прислушување : јаглероден челик : под 50pcsdiy Снабдувања : Дрво обработка на Др. M2.5*20 Color : Silver Tonematerial : Ironsize : 3*26; 3*32; 4*46; 4*55; 5*68.

Кон својствата

Производи во категоријата