Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитни обувки за данлоп, чизми за дожд, зелена, големина-11 САД

Заштитни обувки за данлоп, чизми за дожд, зелена, големина-11 САД

DEN 463.20
 

Производот е достапен
Достапност

100 проценти водоотпорни со убаво дизајнирана надворешна плоча. Лесен и флексибилен. Помага да ги одржувате нозете свежи додека не се заврши работата. Иновативна градба за прицврстување за да се елиминира лизгањето на потпетиците. Дан -багажникот на Данлоп е направен со модерен дизајн кој е лесен и удобен. Се одликува со хемиски отпорен на материјал додека е 100% водоотпорен.

Кон својствата

Производи во категоријата