Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Forsis Profi 1000 филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки FX FX FASTOR филм

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Forsis Profi 1000 филм за заштита на екранот, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

FX-Antireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилно со Forsis Profi 1000. Анти-рефлективен ефект заради фино мат површината. Антирефлексија обложување на фино мат површината значително ги намалува досадните рефлексии на екранот, додека се минимизира острината и контрастот. Отстранување без остатоци. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран. Анти-шок : Ефект на апсорбирање на високо шок благодарение на интегрираните слоеви на абсорбер TPU. Заштитник на екранот FX-Antireflex од страна на Atfolix, бездушен и апсорбирање на шок, компатибилен со Forsis Profi 1000- Интегрирано апсорбирање на шок-слој- анти-рефлективен ефект- нечистотија Површината- робусна и безбедна- особено лесна лесна монтажа за апсорбирање и заштита на безбедноста Направено од тешка и енергија што апсорбира TPU. Материјалот помага да се заштити стаклената површина на вашиот уред од влијанието врз предметите. Во исто време, облогата на заштитниот филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини. Заштитникот на екранот го намалува ризикот од пробивање на дисплејот на минимум. Отпечатоците од прстите на екранот се намалуваат со заштитникот на екранот.

Кон својствата

Производи во категоријата