Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Hitachi DZ-BD7HA-Anti-Glare на MaxRecor Nano Matrix

Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Hitachi DZ-BD7HA-Anti-Glare на MaxRecor Nano Matrix

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол. Совршено вклопување. Гаранција за живот на Max Recor - Ние веруваме дека им обезбедуваме на нашите клиенти супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителна поддршка на клиентите. Направено во САД. Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол.Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен. -УЛТРА Транспарентност на филмот со висока дефиниција што обезбедува максимална јасност на сликата -Тенка, кристално чиста и отпечаток без отпечатоци -илки -смирено чувство за прецизна чувствителност на допир -го заштитува вашиот дисплеј од несакани гребнатини и ја одвраќа прашината, додека ги намалува знаците на секојдневно носење -реузибилно и се мие што може да се пероби и може да се перат и се мие.

Кон својствата

Производи во категоријата