Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитник на стаклото на екранот Ecomlab за iPad модели пакуваат 2 парчиња, супер заштита калено стакло, целосна покривка вклучува комплет за инсталација, сабја на кален?

Заштитник на стаклото на екранот Ecomlab за iPad модели пакуваат 2 парчиња, супер заштита калено стакло, целосна покривка вклучува

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Проверете го бројот на моделот на задниот дел од i Pad (не е компатибилен со какви било други модели на i Pad).2 инчи 2021/2020/2019. Чувствителна на допир - Составот на производот му овозможува на прстот непречено да се лизга во текот на целиот заштитник на екранот со i Pad стакло, исто како што би сакале на екранот на вашиот уред.2 инчи 2021/2020 / 2019. Достапно за вашиот модел - (7,8, 9 генерација) 10.За вашиот модел - (7,8, 9 генерација) 10. Инсталација без меурчиња - Потребни се само секунди благодарение на одличните квалитетни материјали што е можно да се инсталира производот лесно и брзо, нема повеќе типични заштитници со низок квалитет, да се збогуваме со меурчиња со нашиот нов заштеда на екран. Супер-тенкиот заштитник ја зачувува чувствителноста на екранот на допир, дозволувајќи му да реагира прецизно на вашиот допир. Ве молиме, проверете го бројот на моделот на задниот дел на i Pad (не е компатибилен со какви било други модели на i Pad). Дизајн и инженерство со висок квалитет, заедно со трајно калено стакло, помагаат во испорака на совршена осветленост, острина и детали што би ги очекувале од екранот на вашиот телефон. Гаранција без ризик-Ако не сте целосно задоволни со вашиот заштитник за стакло со стакло i Pad, ние ќе ви понудиме гаранција за враќање на пари без пари.

Кон својствата

Производи во категоријата