Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Завртка за опашка од авиони, заштеда на труд за заштеда на висока цврстина, мултифункционални за фиксирање на фотоапарати за прицврстување на делови

Завртка за опашка од авиони, заштеда на труд за заштеда на висока цврстина, мултифункционални за фиксирање на фотоапарати за

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Додатоци за фиксирање на фотоапарати на стандарден статив, вшмукување чаша, монопод итн. Тежина од 6см/компјутер : приближно. Погодно за инсталирање и употреба 2. Додатоци за фиксирање на камери до стандарден статив, чаша за вшмукување, монопод итн. Изработени од висококвалитетна висока јачина, не'рѓосувачки челик и апс, повеќе носат и издржливи, обезбедуваат долг живот. Изработени од висококвалитетна висока јачина, не'рѓосувачки челик и апс, повеќе носат и издржливи, обезбедуваат долг живот. Лесен за инсталирање и употреба. Стандардна долга завртка за поврзување на фотоапаратот и држачот. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Лесно затегнете ги и олабавете завртки. Трајни и корисни 4. Додатоци за фиксирање на фотоапарати на стандарден статив, вшмукување чаша, монопод итн. Стандардна долга завртка за поврзување на фотоапаратот и држачот. Одделение : Карактеристики : 1. Додатоци за фиксирање на фотоапарати до стандарден статив, чаша за вшмукување, монопод итн. Лесен за инсталирање и употреба4.

Кон својствата

Features:
1. Convenient to install and use :
2. Standard long screw for connecting camera and holder stand conveniently:
3. Durable and useful :
4. Accessories for fixing cameras to a standard tripod , suction cup , monopod etc:
Specifications:
Color:
Black (as the picture show)
Material:
ABS + Stainless Steel
Length:
approx. 6cm/pc
Weight:
approx. 10g/pc
Compatible With:
For / For Sjcam / For Xiaomi Yi / For AEE sport cameras
Package Included:
5 x Long Thumb Knob Screws (not include the nut):
Notice:
1. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
2. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Производи во категоријата