Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Завртки 1080pcs m2/m3/m4 хардвер за прицврстувач на не'рѓосувачки челик хардвер Хексагон приклучок за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот, рамен мијалник,

Завртки 1080pcs m2/m3/m4 хардвер за прицврстувач на не'рѓосувачки челик хардвер Хексагон приклучок за капакот на капакот на

DEN 456.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува : 1x 1080 компјутерски комплет за завртки со кутии со кутија |. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Стил на погон : Хекс штекер. Тип на завртка : завртки за само-прислушување. Стил на глава : рамен. 1080pcs m2/m3/m4 хардвер за прицврстувач на не'рѓосувачки челик хардвер Хексагон приклучок капачиња за капаци на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на главата на главата : 3080 PCScolor : Silver Material : 304 не'рѓосувачки челични челични : хексагон Големина на главата : количина x дијаметар x должина на X M2 x 420 PCS PCS X M2 X 620 PCS X M2 X 820 PCS X M2 X 1220 PCS X M2 X 1620 PCS X M2 X 20120 PCS X M2 X HEX NUTS120 PCS X M2 X WASHHER20 PCS X M3 X 420 PCS X M3 X 620 PCS X M3 X 820 PCS X M3 X 1220 PCS X M3 X 1620 PCS X M3 X 2020 PCS X M3 X 30120 PCS X M3 HEX NUTS120 PCS X M3 WASHRE20 PCS X M4 X 620 PCS X M4 X 1020 PCS X M4 X 1420 PCS X M4 X 2520 PCS X M4 X 1820 PCS X M4 X 30120 PCS X M4 HEX NUTS120 PCS X M4 WASHHER1 X φ1.5 Шестоаголен клуч за M2 SCREW1 X φ2.5 Шестоаголен клуч за M3 SUCK1 X φ3 Шестоаголен клуч за M4 Screwpackage Вклучува : 1x 1080 PCS HEX завртка Kit With Box Item specifics : Diy supplies : Woodworking Drive style : Hex Socket Screw type : Self-tapping Screws Head style : Flat Material : Stainless Steel Package : 1000 Pcs & Above Model number : AU10250 Is customized : Yes Dimensions : M3*3 Quantity : 1080 PCSMaterial : 304 Stainless Steel Type : Hexagon Head Size : М2/М3/М4.

Кон својствата

Производи во категоријата