Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Завртки 2 парчиња M10 од не'рѓосувачки челик завртка за завртки за завртки за завртки за носење, завртки за декорација на домашна декорација од 20мм -40мм должина -

Завртки 2 парчиња M10 од не'рѓосувачки челик завртка за завртки за завртки за завртки за носење, завртки за декорација на домашна

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : M10x40mm. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : завртки за машина. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Стил на глава : круг. Големина : M10x40mm. Стил на возење : Ништо. Тип на завртка : завртки за машина. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Стил на глава : круг. 2pcs M10 Не'рѓосувачки челик завртка за завртки за завртки за завртки за тркалање Нето завртки Дома за декорација на завртки за декорација 20мм-40мм Долготрајни Специфики : Стил на погон : Тип на не-завртка : Машински завртки за челик : Не'рѓосувачки челик Стил : БРОДИНА ПРИРАЧНИК : Дајдиј Снабдувања : Електрични пакувања : Под 50pcsmodel Број : SDEDTSWTAWASAAFT.

Кон својствата

Производи во категоријата