Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зејада манекен торзо црна форма женски манекен торзото палто фустан Форма на екранот w/црна статичка штанд

Зејада манекен торзо црна форма женски манекен торзото палто фустан Форма на екранот w/црна статичка штанд

DEN 788.80
 

Производот е достапен
Достапност

Вашето задоволство е наша потрага. Ако имате какви било проблеми и прашања, слободно контактирајте не. Градите : 33,86" / 86cm8. Ние секогаш ве чекаме !!!. Нема да зафаќа премногу простор кога ќе застане7. Ние секогаш ве чекаме !!!. Материјали од врвно одделение и нежна изработка обезбедуваат одлична издржливост на овој лажен модел3. Подароци за сите деца момчиња девојчиња роденденски годишнини Божиќ Денот на благодарноста Ден на мајките Нова Година Денот на вineубените. Тоа е добар начин за прикажување облека, што го прави навидум како вистински Model4. Премиум материјал. Димензии : (14,96 x 27,56) " / (38 x 70) cm (W x H) 4. Карактеристики : 1. Топла услуга : Вашата побарувачка е наша цел. Раменици : 14,96 " / 38cm7. Широко се гледа во продавницата за облека, дисплеј за облека и снимање на облека2. Подготвена облога од ткаенина, допрете толку мека и удобна6. Боја : Како што покажува сликата. Вашето задоволство е наша потрага. Погодно е за внатрешна домашна канцеларија за кујнски кујнски дневна соба спална соба градина внатрешен двор, палуба, плажа, ресторан. Ако имате какви било проблеми и прашања, слободно контактирајте не. Висок квалитет. Подароци за сите деца момчиња девојчиња роденденски годишнини Божиќ Денот на благодарноста Ден на мајките Нова Година Денот на вineубените.

Кон својствата

Производи во категоријата