Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЗФРКСИГН Слатки Кратки Шорцеви За Жени Велосипедски Шорцеви Атлетски Тренинг ПАНТАЛОНИ ХХС-5ХЛ

ЗФРКСИГН Слатки Кратки Шорцеви За Жени Велосипедски Шорцеви Атлетски Тренинг ПАНТАЛОНИ ХХС-5ХЛ

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

● Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс, целосно еколошки, лесен, мек, растеглив, впива пот и брзо се суши. Големина : 10 Големини за избор : 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL; ве Молиме наведете ја табелата со големини во опис пред да ја купите ( не табела со големини).100% Полиестер. ● Најдобро За Подароци : совршен подарок за споделување со вашите семејства, девојка/пријатели на родендени, Празник, Велигден, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Наставникот, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста и Божиќ итн. ● Функција : Нашите Женски Шорцеви за Плен се многу меки еластични, без разлика дали се наведнувате, сквотирате или скокате, можете да се опуштите.

Кон својствата

Производи во категоријата