Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Плажа Мизуно Фортис

Женска Плажа Мизуно Фортис

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

88% Мизуно Дрилит Микро-Влакна Полиестер Со 12% Спандекс. Направено во НАС. Атлетско вклопување. Женската Плажа Фортис Бриф Мизуно е тестирана и одобрена од членовите на Одбојкарскиот Тим НА ПЛАЖАТА ВО САД. Карактеристиките вклучуваат ткаенина за истегнување, ознака помалку етикета за нега и атлетско вклопување.

Кон својствата

Производи во категоријата