Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Гроздобер Преголем Њујоршки Графички Дуксер На Екипажот

Женски Гроздобер Преголем Њујоршки Графички Дуксер На Екипажот

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

70% Памук, 30% Полиестер. Произведено во САД. Повлечете го затворањето. 8.5 мл. Руно. Карактеристики На производот Специјално Гроздобер Миење, што резултира со разлики и уникатност на секое парче. Графиката може да има мали варијации поради природата на миењето на облеката. Печатен Екран-Бела Графика. Гроздобер Измиен. Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на фотографии.

Кон својствата

Производи во категоријата