Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Моден Додаток За Стилизирање На Коса Алигатор Клип Накит Свиленсалон

Женски Моден Додаток За Стилизирање На Коса Алигатор Клип Накит Свиленсалон

DEN 753.60
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајн На Природата. Екстравагантен Дизајн Во Боја. Светлиот Кристален Кристал. Силна Метална Легура Рамка. Ширина од 1 инчи, Висина од 5 инчи. Дизајн На Природата. Екстравагантен Дизајн Во Боја. Светлиот Кристален Кристал. Силна Метална Легура Рамка. Ширина од 1 инчи, Висина од 5 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата