Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЖИВИ Кутии За Складирање Мултифункционална Кутија За Складирање На Држач За Суспензија За Полнење На Мобилен Телефон Приклучок За Далечински Управувач Монтиран Д

ЖИВИ Кутии За Складирање Мултифункционална Кутија За Складирање На Држач За Суспензија За Полнење На Мобилен Телефон Приклучок

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тие можат лесно да се одвиваат за складирање на работи.можете едноставно да ја преклопите коцката кога не се користи, овие кутии за складирање со капаци се супер цврсти и доволно силни за да држат играчки, облека, крпи итн. Изработени од материјали, потрајни. Тв далечински управувач монтиран на ѕид, кој помага да се заштеди простор на ѕидот, со силен вискозитет и траен вискозитет. Умкан сместува далечински управувач, кабел за слушалки, жица, мобилен телефон. Член Бр. : Друг тип : мрзлива поддршкагенерални : применливи сценарија.

Кон својствата

Производи во категоријата