Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Животот Е Подобар Со Кучињата ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Животот Е Подобар Со Кучињата ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

0 е погоден за складирање дигитални податоци за училишна, деловна или секојдневна употреба. Капацитет за Складирање меморија : USB-уредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G.Моделот е прилагоден, што ќе му овозможи на ВАШИОТ USB флеш-уред смешно изгледа поинаку со другите и шармантно за очи. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, софтвер и други датотеки. РОМАНОТ USB диск е дизајн во големина на банкарска картичка. Брзина : УСБ-флеш-уредот на картичката е 2. Повод : USB флеш-уредот 2.Смешниот УСБ-уред е направен со картичка, чип и УСБ-интерфејс (2.Капацитет за Складирање меморија : USB-уредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G. Повод : USB флеш-уредот 2. Дијаметар : печатениот USB флеш-уред е во 3,3 x 2,0 инчи / 8,3 x 5,1 см,што е големина на банкарска картичка, лесен и удобен, приклучок и игра. Приклучок Во : печатениот USB флеш-уред е лесен за употреба, нема потреба да инсталирате софтвер, само приклучете го и користете го. Приклучок Во : печатениот USB флеш-уред е лесен за употреба, нема потреба да инсталирате софтвер, само приклучете го и користете го.

Кон својствата

Производи во категоријата