Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зијанг 1 ПАРЧИЊА Камин Од Жолто Дрво мев 15,7 х 7,5 Вентилатор За Надворешно Готвење Вентилатор За Воздух

Зијанг 1 ПАРЧИЊА Камин Од Жолто Дрво мев 15,7 х 7,5 Вентилатор За Надворешно Готвење Вентилатор За Воздух

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

Изработени од супериорен квалитет на влакна со висока густина. Со антички изглед, овој вентилатор сигурно ќе го направи совршениот додаток покрај оган. Полиран месинг тркалезна глава и атрактивен тон на дрво со метални навртки и кожни украси. Погоден за камин, оган јама, скара, пушењето и кампување алатки. Чувајте го пламенот во ред и избегнувајте срам да го дувате со устата. Лесен и безбеден за употреба, не е потребно дополнително гориво и ве одржува на безбедно растојание од огнот и чадот. Опис : овој вентилатор за воздух го одржува огнот да рика и лесно да го запали вашиот оган со излив на воздух.Одлична алатка за камини, јами за пожар, Скари, пушачи и кампување.Нуди лесен начин да обезбедите излив на воздух што ќе ви помогне да го запалите пожарот за кратко време.Вклучен пакет : 1 х Камин Дрво Мев : 40*19см/15,7*7,5 инчи боја : Жолт Материјал : Дрво, кожен кожен ремен за закачување.

Кон својствата

Производи во категоријата