Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Zjff Tarpaulin Поправка на лепило за лепило за камиони Tarp Thanp Cover Sail, водоотпорно самостојно лепило лента платно платно креп водоотпорна крпа Три лента против оптоварувањ?

Zjff Tarpaulin Поправка на лепило за лепило за камиони Tarp Thanp Cover Sail, водоотпорно самостојно лепило лента платно платно

DEN 1105.60
 

Производот е достапен
Достапност

Без оглед на вашите барања, ние можеме да ја обезбедиме лентата за вас - други бои, големини и типови достапни во продавница.? Опис на детална? Широката лента за поправка на ширина од 8 милиони е изработена од тарпаулин, што ја прави лентата и тарпаулин повеќе формула за лепак, не паѓа во зима. Лентата за поправка е изработена од тарпаулин, што ги прави лентите и тарпаулин посоодветни - по поправката на оштетената лента Тарпаулин, не може да се повлече отворено и квалитетот е многу добар.

Кон својствата

Производи во категоријата