Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Zlins не'рѓосувачки челик вакуум изолиран 18oz вода шише со шише со вода што протекува карабинер - метални термои што можат да се користат со двојни wallидови - спортска ко

Zlins не'рѓосувачки челик вакуум изолиран 18oz вода шише со шише со вода што протекува карабинер - метални термои што можат

DEN 238.24
 

Производот е достапен
Достапност

се надеваме дека оваа постојана температура на мраз вода може да ви ја разбуди заспаната мозок и освежете ги вашите духови. Премиум не'рѓосувачки челик : Пијте здраво со нашето шише без вода БПА. Комплетно разнишано, ги заменува оние неверојатно кревки стаклени шишиња. Шишињата за еднократно користење го прават погодно за патеките за велосипеди, салата, работа, училиште и патување во движење. Шише со вода zlins сака да ве придружува, кога сте зафатени дома, пешачење, забава на плажа или дури и кога имате тешко време во животот . Совршена големина : Удобно е да го носиме нашето спортско шише со вода во рака и се вклопува точно кај повеќето држачи за чаши со стандардна големина. И обезбедете надворешност што нема да се пот на вашите раце или во торбата. Нема да мириса, 'рѓа, задржува или пренесува вкусови. Совршена големина : Удобно е да го носиме нашето спортско шише со вода во рака и се вклопува точно кај повеќето држачи за чаши со стандардна големина. Трипл слој изолација : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик Zlins имаат тројно слој, вакуум-изолирана конструкција, дизајнирана да ги одржува вашите омилени пијалоци ладни 24 часа или топло за 12 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата