Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЗЛМИ Чистач/правосмукалка/џогер, Автоматска Паметна Правосмукалка На Полнење, Правосмукалка за Влакна Од Домашни Миленици,

ЗЛМИ Чистач/правосмукалка/џогер, Автоматска Паметна Правосмукалка На Полнење, Правосмукалка за Влакна Од Домашни Миленици,

DEN 1433.60
 

Производот е достапен
Достапност

Кутијата за прашина со голем капацитет има повеќекратна филтрација со висока ефикасност, пресретнува ситна прашина и издува чист воздух.Тенкото тело од 6 см не остава никаде да го скрие ѓубрето.Ослободете ги рацете и мудро уживајте во животот, избришете, измијте и избришете со еден клик. Ослободете ги рацете и мудро уживајте во животот, избришете, измијте и избришете со еден клик. Кутијата за прашина со голем капацитет има повеќекратна филтрација со висока ефикасност, пресретнува ситна прашина и издува чист воздух.Тип на батерија : литиум батеријаза : 40-50d BSize : 26*26*6cm Life време : 1.

Кон својствата

Производи во категоријата