Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Зонстер Божиќни чорапи Санта Елк чорапи Божиќни подароци торба Божиќна торба Камино дрво Божиќни украси за дома

Зонстер Божиќни чорапи Санта Елк чорапи Божиќни подароци торба Божиќна торба Камино дрво Божиќни украси за дома

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Направено од високо квалитетен неткаен, висок капацитет, убав и издржлив. Може да се користи како подарок или како торба за бонбони за деца. Погоден за украсување на Божиќ и додавање Божиќ. Лесен и лесен за носење. Со виси јаже, можете да висат на кое било место што сакате да го украсите. Спецификација : Материјал : Не-Вонцелор : Како што е прикажано сликарство со слики : 3x Божиќни чорапи (старец + снежен човек + елени).

Кон својствата

Material:
Non-woven
Color:
As the picture show
Packing listig:
3x Christmas stockings(Old man + snowman + deer ):

Производи во категоријата