Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZSEDP Пластични Сплитер Центар Мобилен Телефон Полнач За Полнење Кабел Адаптер10 Порта Тастатура U - Диск ГЛУВЧЕТО USB 2.0

ZSEDP Пластични Сплитер Центар Мобилен Телефон Полнач За Полнење Кабел Адаптер10 Порта Тастатура U - Диск ГЛУВЧЕТО USB 2.0

DEN 579.20
 

Производот е достапен
Достапност

0 порта и ви овозможува брзо пренесување датотеки помеѓу два уреди.Излезна струја : 500m A.0 центар има силно куќиште за заштита на уредот и продолжување на неговиот работен век.1* УСБ-кабел.0 центар има силно куќиште за заштита на уредот и продолжување на неговиот работен век.ОВОЈ USB адаптер може да обезбеди стабилна струја што нема да му наштети на уредот прикачен и може да го користи целиот уред прикачен во исто време.1 и погоре.Пакет вклучени : 1* USB центар. Овој USB адаптер со 10 порти поддржува USB 2.0 сплитер користи приклучок и дизајн на репродукција што можете веднаш да го користите без рачно инсталирање на кој било диск.Овој USB адаптер со 10 порти поддржува USB 2.0 сплитер користи приклучок и дизајн на репродукција што можете веднаш да го користите без рачно инсталирање на кој било диск.

Кон својствата

Material:
Plastic.
Color:
Black.White
Size:
Show as picture.
Package size:
20*5*5cm.
USB:
USB 2.0.
Output current:
500mA.
Supported OS:
for Windows XP/for Vista for OS 8.1 and above.
Package included:
1* USB hub.:
1* USB cable.:
1* Power adaptor.:
Note:
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions.:
There might be a slight errors due to different hand measurement. :

Производи во категоријата