Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЗУКЕЕЉТ Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Издржлива Корпа За Отпадоци За Бања, Спална Соба, Канцеларија И Многу Повеќе

ЗУКЕЕЉТ Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Издржлива Корпа За Отпадоци За Бања, Спална Соба, Канцеларија И Многу Повеќе

DEN 1574.40
 

Производот е достапен
Достапност

+ЧИСТ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Изработен од издржлив полипропилен, Кантата за Ѓубре нуди изглед на дрво без голема тежина, боење или искривување. Материјал : Пластикаструктура : Стоечкикарактеристика : Еколошки. Единствена И РАЗНОВРСНА КОРПА ЗА ОТПАД : Користете за да додадете стилски, декоративен допир на речиси секој простор, вклучувајќи ја вашата соба во прав, бања, спална соба, дневна соба или канцеларија.Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа помалку простор.

Кон својствата

Производи во категоријата