Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZWiling J.A. Henckels со пет starвездички нож од 3

ZWiling J.A. Henckels со пет starвездички нож од 3

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Сечилото зацврстено со мраз е заострено со рака и полирано на 15º од секоја страна за прецизни намалувања. Сечилото е фалсификувано од едно парче не'рѓосувачки челик со висок јаглерод. Рачката е дизајнирана да се вклопи во контурите на вашата рака за супериорна безбедност, ергономија, удобност и контрола. ZWiling J.A. Хенкелс Пет Starвезди 3 "Веги нож е фалсификуван од не'рѓосувачки челик со висока јаглерод со уникатно ергономска рачка. Сечилото зацврстено со мраз е рачно заострено и полирано на 15º од секоја страна за прецизни парчиња. Сечилото е фалсификувано од едно парче не'рѓосувачки јаглерод не'рѓосувачки Челикот. Рачката е дизајниран да се вклопи во контурите на вашата рака за супериорна безбедност, ергономија, удобност и контрола. ZWiling J.A. Henckels Pher Star 3 "Веги нож е фалсификуван од високо-јаглерод не'рѓосувачки челик со уникатно ергономска рачка. Петте starвезди со 3,5-инчен зеленчук нож е фалсификуван од високо-јаглерод не'рѓосувачки челик со совршено ергономска рачка. ZWiling J.A. Хенкелс пет starвезди 3,5-инчен нож од зеленчук Кудамоно, 30040-090.

Кон својствата

Производи во категоријата