Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Zzxxb елени птици зајак водоотпорна влажна торба за еднократно крпа, пелена влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа базен салата јога костими за капење тоал

Zzxxb елени птици зајак водоотпорна влажна торба за еднократно крпа, пелена влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа

DEN 244.80
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмулти-фунментална торба може да се користи како влажна на пелена Суви торби, алишта за влажни торбички, торби со плажа во базен за костим за капење, торба за валкана облека за терета, торби за складирање на тоалети, козметички кеси, чанти. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите.Ната : Влажните предмети мора да бидат избркани пред да се стават во торбата за пелена, и ве молиме, не чувајте ги наопаку , вишок вода може да истекува од шевовите и патентите. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе. Нашата влажна торба со пелена се користи за дневна грижа, пелени за празници, складирање на играчки, торба преку ноќ, мама крпа, делови за пумпање, медицински влошки, козметика и повеќе! Карактеристики отпорни на вода материјал за перење : zzxxb Влажната торба е направена од водоотпорен 100% полиестер, машина за перење Копчиња, прачка за пешкир.

Кон својствата

Производи во категоријата