Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZZXXB Зимски пингвин снег водоотпорна влажна торба за еднократно крпа, пелена влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа базен салата јога костим за капење тоа

ZZXXB Зимски пингвин снег водоотпорна влажна торба за еднократно крпа, пелена влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Ниско суво суво или суво сонце.Димензии : Две влажни суви торбички со различна големина за влажна торба со Storage Large : 14. Нашата влажна торба за пелена може да биде машина или рака измиена во ладна или топла вода. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот. Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на вода со двојно слој со водоотпорна мембрана што може да дише TPU. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој.Ната : Влажните предмети мора да бидат избркани пред да се стават во торбата за пелена, и ве молиме, не чувајте ги наопаку , вишок вода може да истекува од шевовите и патентите.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмулти-фунментална торба може да се користи како влажна на пелена Суви торби, алишта за влажни торбички, торби со плажа во базен за костим за капење, торба за валкана облека за терета, торби за складирање на тоалети, козметички кеси, чанти. Може да ставите валкани крпи од крпа, валкана облека за теретани и влажни костими за капење во влажна торба.

Кон својствата

Производи во категоријата